Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Kompjuteri Dhe Mobile

Luaj lojrat në çdo dispozitiv


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojë Pornografike Me Shfletues (E Lirë Për Të Luajtur)

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Tregimet Janë Lëshuar!

Përshëndetje miq. Do doja t'ju mirëprisja në faqen tonë të vogël të Internetit të përkushtuar ndaj një loje pornografike që sapo kemi mbaruar së krijuari! Ka punuar për disa vite dhe jemi absolutisht të emocionuar që më në fund mund të vihet online. Ne kemi pasur një shpërthim e gjysmë duke e krijuar atë gjatë 3 apo më shumë viteve të fundit dhe ndërsa ajo filloi si një titull bazë pa menduar shumë pas saj, ne me të vërtetë besojmë se Përrallat E Fandelit do të konsiderohen një nga projektet më të mëdha të rritur në Internet nga komuniteti., Jemi ndarë nga tradita këtu për të provuar që të kemi një lojë të rriturish që është me të vërtetë unike dhe e kënaqshme. Ndërsa tituj të tjerë mund të jenë të rrënuar me shumë çështje lidhur me cilësinë përfundimtare, grafikën, açesibilitetin dhe kështu me radhë, kjo nuk do të jetë një problem këtu. Do ta fërkoni veten pa kuptim kur të kërceni në titullin tonë të mahnitshëm dhe do të shikoni si e kemi trajtuar prodhimin e saj. Që nga fillimi në fund, ne kemi vënë klientin të parë: edhe në pikën e çmimit të titullit! Tani, mund të regjistrohesh dhe të luash lojën tonë pa pagesë., Po ofrojmë një lojë pornoje e cila është plotësisht e lirë për të luajtur! Sa herë keni gjetur një titull me të drejta të plota duke siguruar këtë lloj përvoje? Është e rrallë në biznesin e të rriturve, kjo është e sigurt.

Përvoja grafike

Ne ishim shumë të etur që nga fillimi për t'u siguruar që loja jonë të ketë grafikën më të fundit energjike. Nëse shikon prapa përmes porno-lojrave gjatë viteve, do të kuptosh se cilësia e përgjithshme është shumë e dobët. Ata që i krijuan, jetonin me mbeturina dhe bënin lojëra pornosh si një hobi, kurrë një aventurë kryesore. Lajmi i mirë është Se Përrallat Janë ndërtuar nga toka lart për t'u siguruar që ju do të keni një sy popping përvojë., Një pjesë e madhe e buxhetit tonë të prodhimit dhe kohës shkuan për të marrë artistët më të mirë, pas të gjithave, ne të gjithë e dimë se një lojë e madhe e shikimit është ajo që i bën puntorët. Së bashku me një motor fantastik në lojë, ne kemi punësuar gjithashtu disa ekspertë për të krijuar video të një estetike të ngjashme që ju do të gjeni në të gjithë lojën në pika të ndryshme. Pra, nëse je një pornstar i vërtetë apo vetëm një virgjëreshë e eksituar, kjo do të të bëjë të qëllosh litarë herë pas here., Duhet ta mbash sekret këtë nga terapistja jote – do të thotë se nuk është mirë që ti je I varur nga loja MË E pabesueshme.

Açesibiliteti në tap

Ne urrejmë që shumë lojëra janë ekskluzive për vetëm një platformë ose, edhe më keq, makina të fundit. Si rezultat, Ne Kemi bërë Tregime Fandel të disponueshme për këdo që ka aftësinë për të ngarkuar një kopje të kohëve të fundit të një shfletuesi modern. Aktualisht mbështesim dhe do të vazhdojmë të mbështesim-Firefox, Safari, Kromin dhe Operën. Ndërsa mund të jetë rasti që të tjerët e drejtojnë lojën, ne nuk mund ta garantojmë këtë për të ardhmen. Por, meqë 99% nga ju po drejton një nga shfletuesit zyrtar për të cilin ne ofrojmë pajtueshmëri, nuk duhet të ketë probleme pavarësisht., Është gjithashtu e pabesueshme që kemi arritur të krijojmë kompatibilitet të madh ndër-platformash. Mund ta drejtosh këtë lojë nga telefoni yt celular dhe pastaj të kalosh në PC me shumë pak përpjekje. Sistemi ynë i magazinimit i reve sinkronizon edhe shtetet e tua të shpëtimit, kështu që tranzicioni është vërtet i butë dhe i thjeshtë. Nuk ka ngarkime të çrregullta, zvarritje të dosjeve apo ndonjë gjë tjetër të kësaj natyre! Vetëm një mënyrë tjetër për t'i treguar lojtarëve tanë besnikë se ne me të vërtetë do të donim t'ju sillnim juve sesionin më të mirë të pornove të njohur për njeriun. Ku lojërat e tjera të kanë zhgënjyer – nuk do ta bëjmë!, Humbja e tyre është fitorja jonë dhe jemi krenarë që shumë lojtarë deri tani kanë gjetur Tregime Fandel për të qenë një përvojë magjike për lojërat seksuale.

Përvojat e lojës së re

Loja jonë nuk i përshtatet fare çdo kategorie moderne, por është një përzjerje e një stimuluesi takimesh, roli që luan lojë dhe titulli i aventurës luftarake me bazë të kthyer. Të tre janë përzier në mënyrë që të shijoni të gjitha elementet e pasura dhe seksuale të titujve më të mirë tashmë atje. Meqë jemi shumë vonë në festën e lojrave në përgjithësi, kemi arritur të kërkojmë atë që njerëzit pëlqejnë nga tituj të ndryshëm dhe pastaj kemi punuar jashtë orarit për të bërë diçka që është e aftë të përmbushë shpresat e tyre., Ju së shpejti do të kuptoni një model suksesi në këtë fushë: misionet tona janë shumë të kënaqshme dhe çfarë është më shumë, vendimet tuaja me të vërtetë do të bëjnë një ndryshim ndërsa ju aventuroni përmes Përrallave Fandel. Disa Npc kanë gjithashtu një gamë të gjerë tiparesh të personalitetit, që ju do të doni të zotëroni nëse ju mendoni të bëni seks me ta. Disa janë të interesuar për para, të tjerë të famshëm. Disa si djem të zgjuar! Ju do të ndërtoni karakterin tuaj për të trajtuar të gjitha këto dëshira dhe ne presim që shumë njerëz do të gëzojnë një shfaqje të dytë-përmes për të përjetuar se si është loja nga një kënd tjetër., Ka funde të shumta për të eksploruar gjithashtu, kështu që nëse ju jeni dikush që nuk e ka problem të kthehet në fillim dhe të bëjë të gjitha përsëri, ky opsion është i rekomanduar shumë këtu në Tregimet Fandel.

Zgjerime shumëfishe të planifikuara

Ndërsa ne mendojmë se loja jonë tashmë ka mbaruar plotësisht, nuk ka pushim për të këqijtë dhe ne besojmë se asnjë lojë nuk është ndonjëherë me të vërtetë e përsosur. Ja pse kemi një plan 12-mujor përpara nesh për të sjellë 3 zgjerime të reja të përmbajtjes, një edicion shumëpalësh dhe disa tipare të tjera që do të zbulojmë gjatë javëve të ardhshme. Ishte një kënaqësi absolute të krijonim Histori Fandel dhe t'i tregonim se i duhet, por tani besojmë se mund të shkojmë në nivelin e ardhshëm dhe të tregojmë aftësinë tonë për të krijuar edhe më shumë përmbajtje të madhe pornoje. Pra, çfarë po pret?, Regjistrohu Në Tregimet E Fandelit tani dhe fillo të luash plotësisht pa pagesë! Kjo lojë shfletuesi do t'i çojë shpresat tuaja për lojëra seksuale në një nivel krejt të ri ekstrem. Na vjen keq për këtë, por hej, a do ta doje në ndonjë mënyrë tjetër?

Shihemi në anën tjetër. paç fat!

Luaj Falas Tani